Všeobecné

Slnečný víkend so skvelými výsledkami

Report výsledkov našich družstiev.

Družstvo U14 doma  privítalo tím z Prievidze. Počas zápasu padlo celkovo 8 gólov, 4 do našej siete a 4 do súperovej. Skórovali sme už v 3. minúte, autorom gólu bol Oliver Timoránsky. V 34. minúte sa do súperovej siete trafil aj Lóránt Angyal. Na konci prvého polčasu bol stav 2:2. V druhom polčase strelil náš tretí gól v 52. minúte Dominik Kalmár a posledný vyrovnávajúci gól zaznamenal Oliver Timoránsky, ktorý strelil svoj druhý gól na zápase.

Tím U15 nasadil minulý týždeň Leviciam nemenej ako dvanásť gólov, ale aby pokračoval vo víťaznej sérii, tento víkend tiež predviedol skvelý výkon: v sieti súpera skončilo 11 gólov, z toho 7 strelil náš slovenský reprezentant U15, Roland Fehér Máté. V 18. minúte kapitán našej pätnástky Dániel Majoros, v 19. minúte pokračoval Maxim Gajdošík, v 20. minúte Peter Horváth v 27. a Rudolf Šulák v 51. minúte, spolu prelomili obranu súpera. Vedieme tabuľku 22 bodmi po 8. zápasoch - bez prehry. 3 body opäť ostali doma.

Po minulotýždňovom dueli v Trnave, na U19 v sobotu čakalo ďalšie derby so Slovanom. V 15. minúte zápasu skóroval náš nedávno prestupujúci útočník, Róbert Tarcsi. Na inkasovaný gól súper reagoval v 30. minúte. Zápas skončil remízou.

Naše tímy U13 a U12 vycestovali v nedeľu do Prievidze. Oba tímy sa vrátili domov hrdé a úspešné. Družstvo U13 je po 7. kole stále bez prehry. Na konte majú 1 remízu a 6 výhier. Družstvo U12 skórovalo 7-krát a družstvo U12 5-krát. Len tak ďalej, chlapci!

Tímy v prípravnej fáze U9, U10 a U11, sa cez víkend zúčastnili na celodennom turnaji.