Všeobecné

Keď leto, tak futbalový tábor DAC!

V tomto čase sa môže zdať, že letné prázdniny sú ešte ďaleko, ale už teraz sa oplatí si poznačiť medzi plánované letné programy, že ani tento rok medzi nimi nebude chýbať futbalový tábor DAC!

Futbal je pre Teba všetkým, a aj počas letných prázdnin by si chcel naháňať loptu? To môžeš tentoraz učiniť v skvelej spoločnosti pod dohľadom vynikajúcich odborníkov. Ak už máš osem a ešte si nedovŕšil 13 rokov, tak sa toto leto pripoj aj Ty k tradičnému futbalovému táboru!

Účastníci 5-dňového tábora sa naučia najdôležitejšie pravidlá futbalu, súčasne ako hráči budú hravou formou praktizovať futbal a užívať si pohyb. Okrem rozvoja vytrvalosti a osvojenia si techniky naši tréneri kladú veľký dôraz aj na mentálnu prípravu detí. Mladí začnú každý deň tréningom, ale, prirodzene, popri futbale dostanú priestor aj iné cvičenia zručností a logické hry.

Ako sme si mohli za uplynulé roky zvyknúť, ani tento rok nebude chýbať exkurzia na štadión MOL Aréna, ktorú deti očakávajú s veľkým záujmom, a, samozrejme, účastníci tábora sa môžu stretnúť aj s členmi A-tímu DAC

Dejisko: ihriská športového gymnázia
Veková kategória: chlapci a dievčatá od 8 do 12 rokov

I. turnus: 17 – 21. júla 2023.

II. turnus: 24 – 28. júla 2023.

Účastnícky poplatok: 110(tréningy na ihriskách športového gymnázia, obed, olovrant, pravidelný prísun tekutín, polo tričko s logom DAC)

Bližšie informácie: Lépes György +421 918 736 342, Ravasz Tibor +421 907 219 357

Prihláste sa cez formulár, a vyplnenú prihlášku posielajte na e-mailovú adresu: tabor@dac1904.sk

Ak si želáte, aby Vaše dieťa strávilo letný čas aktívne a zábavnou formou, hor sa do futbalového tábora DAC!

Súvisiace správy

Všeobecné
Všeobecné
Všeobecné

Vyskúšaj sa na ihrisku!

pondelok 13.5.