Archív správ

Všeobecné

Druhýkrát usporiadame Pohár spolupatričnosti

dnes
Mladí futbalisti z Karpatskej kotliny, ktorých materinskou rečou je maďarčina, sa stretnú v MOL Akadémii už druhýkrát. Jednodňový mládežnícky turnaj sa uskutoční v nedeľu 18. júna.
U13

Fotky - 1.miesto I.LMŽ DAC U13

2 dňami
Fotky - András Cséfalvay.
Všeobecné

Ďakujeme U19!

2 dňami
Pred posledným výkopom tímu U19 v sezóne 22/23 sme poďakovali 11 hráčom, na znak uznania a úcty nášho klubu, že hrdo reprezentovali logo na ich žlto-modrom drese...a ktorí už v nasledujúcej sezóne pokračujú v radoch dospelých. Gratulujeme za ich ukážkový výkon. Ďakujeme vám za dôveru Attila Németh, Damián Kachút, Dávid Kmeťo, Marko Beran, Ladislav Botló, Peter Patrik Flašík, Alex Bilonozhko, Tamás Máhr, Bálint Szolgai, Róbert Tarcsi, Mikuláš Demjanovič.
U13

U13, naši zlatí chlapci!

sobota 27.5.
Dunajskostredský futbal sa opäť môže pýšiť fantastickým úspechom! Družstvo DAC U13 sa stalo víťazom prvoligovej súťaže vo svojej vekovej kategórii! Zverenci Tibora Ravasza triumfovali aj v poslednom kole proti bratislavskému Interu a po záverečnom hvizde rozhodcu sa mohli tešiť zo zlatých medailí.
Všeobecné

Víkendový program našich družstiev

piatok 26.5.
Víkend ponúka bohatý zápasový program a dekoráciu majstrovského tímu U13. Srdečne vás pozývame na tribúny!
Všeobecné

Máté Szolgai sa na MS U20 uviedol gólom

štvrtok 25.5.
V sobotu neskoro večer stredoeurópskeho letného času sa v Argentíne začali majstrovstvá sveta futbalistov do 20 rokov. Na turnaj sa po dlhej dobe prebojovala aj slovenská reprezentácia tejto vekovej kategórie, v kádri ktorej sú aj dvaja odchovanci našej Akadémie Máté Szolgai a Bálint Csóka, ba čo viac, prvý menovaný už strelil na svetovom šampionáte dva góly.
Všeobecné

Program našich družstiev

piatok 19.5.
Prinášame vám víkendový program našich družstiev.
U13

U13 DAC Cup sme okorenili bronzovou medailou

streda 17.5.
Za Legiou Varšava a Astonom Villa sa na tretie miesto na stupni víťazov mohli postaviť členovia nášho mužstva U13 na DAC CUP-e, ktorý sa uskutočnil v MOL Akadémii.
U16

Naši hráči z U15 a U16 sa opäť obliekli do reprezentačného

streda 17.5.
​Viacerí členovia našej akadémie dostali minulý týždeň pozvánku do slovenskej reprezentácie vo svojich vekových kategóriách do 15, respektíve 16 rokov.
U13

Official aftermovie - DAC CUP U13

utorok 16.5.
Počas minulého víkendu v MOL Akadémii sa konal futbalový turnaj vekovej kategórie U13. Na podujatí, ktoré sa uskutočnilo v sobotu 13. mája a v nedeľu 14. mája, popri DAC 1904 účinkoval aj český FC Baník Ostrava, anglický Aston Villa, poľská Legia Varšava, slovinský NK Maribor a maďarský ETO FC Győr.
Všeobecné

Taký bol II. Športový deň Kukkonia Ligy

pondelok 15.5.
Tímea Dóka predsedníčka občianskeho združenia Kukkonia , Krisztián Németh riaditeľ DAC Akadémie, Tibor Ravasz vedúci pre rozvoj mládeže akadémie o športovom dni.
U13
Všeobecné

Víťazom DAC CUP-u: LEGIA WARSZAWA

nedeľa 14.5.
Víťazom DAC Cupu, medzinárodného turnaja pre kategóriu U13, sa stala Legia Warszawa, Astona Villa druhý, DAC skončil tentoraz tretí. Pozrite si kompletné výsledky turnaja!
Všeobecné

Radosť z hry charakterizovala II. Kukkonia Liga športový deň

nedeľa 14.5.
Vo sviatočný deň 8. mája sa v MOL Akadémii zišli viac ako dve tisícky ľudí, aby v rámci II. Kukkonia Liga športového dňa spoločne oslávili lásku k futbalu, užívali si zápasy družstiev vekových kategórií U9, U11 a U13, respektíve spoločnosť toho druhého.
Všeobecné
Další stránky
123456>>