Všeobecné

Úspech našich prípraviek v Albertirse

Naše prípravky U8, U9, U10 a U11 sa v nedeľu 8. septembra 2019 zúčastnili futbalového turnaja v Albertirse, kde podali vynikajúce výkony.

Naše prípravky išli cez víkend do Albertirsa na juniorský futbalový turnaj. Pri príležitosti 100. výročia založenia Športového zväzu Albertirsa sa zúčastnili domáceho turnaja aj naše mladí talenty. Žlto-modrí hráči DAC-u na turnaji podali veľmi dobrý výkon - vyhrali dve z troch kategórií a získali aj niekoľko individuálnych ocenení. V kategóriách U9 a U10/11 skončili na 1. mieste. Náš tím U8 sa tiež priblížil k úspechu – vo finále v poslednej minúte vyrovnali z jedenástky, ale následne neuspeli v penaltovom rozstrele a skončili na 2. mieste. Naši brankári, Lázár Both (U11) a Olivér Botló (U9) boli vybraní ako najlepší brankári vo svojej kategórii. Mitlik Alex (U9) sa stal najlepším strelcom, a Oliver Bober (U8) najlepším hráčom turnaja.

Gratulujeme našim mladým talentom! Len tak ďalej! DAC do toho!