Archív správ

Všeobecné

DAC CUP U13 na MOL Akadémii

2 dňami
Na turnaji mládeže U13, ktorý sa koná 25-26. mája na MOL Akadémii, sa aj tento rok zúčastnia futbalové družstvá zo šiestich krajín.
Všeobecné

Víkendový program našich družstiev

piatok 17.5.
​​Pozrite si víkendový program našich tímov – srdečne vás pozývame na tribúny!
Všeobecné

Na Akadémii DAC bol otvorený tréning brankárov

štvrtok 16.5.
Dňa 13. mája sa v Akadémii DAC uskutočnil otvorený tréning brankárov, na ktorom všetci zúčastnení brankári dostali ako darček brankárske rukavice značky BU1 Gloves, ktorých výrobca je zároveň sponzorským partnerom podujatia. Pred tréningom prevzali brankári svoje nové rukavice a potom sa začala intenzívna práca.
Všeobecné

III. Športový deň Kukkonia Ligy na MOL akadémii bol skutočným futbalovým sviatkom

streda 15.5.
Takmer 3000 ľudí sa zišlo na MOL Akadémii 8. mája vo sviatok na III. Športovom dni Kukkonia Ligy, aby spoločne oslávili lásku k futbalu a užili si zápasy vekových skupín U9, U11 a U13, ako aj vzájomnú spoločnosť.
Všeobecné

Vyskúšaj sa na ihrisku!

pondelok 13.5.
24. mája, v piatok čakáme dievčatá, milovníčky futbalu vo veku 8-18 rokov na Nábor na MOL Akadémii!
Všeobecné

Nominácie SRU17

piatok 10.5.
Hlavný tréner reprezentácie do 17 rokov Branislav Fodrek oznámil 21-člennú nomináciu na majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie na Cypre (20. máj – 5. jún).
Všeobecné

Víkendový program našich družstiev

piatok 10.5.
​Pozrite si víkendový program našich tímov – srdečne vás pozývame na tribúny!
Všeobecné

Turnaj štyroch národov: Futbalové talenty budúcnosti súťažili na MOL Academy

štvrtok 9.5.
Dunajská Streda – MOL Academy a senecké NTC (Národné tréningové centrum) boli dejiskom medzinárodného futbalového turnaja v dňoch 6.-9. mája, kde proti sebe nastúpili mladé talenty zo Slovenska, Maďarska, Poľska a Fínska
Všeobecné

Ak leto, tak futbalový kemp DAC!

pondelok 6.5.
Letné prázdniny sa môžu zdať ešte ďaleko, no už teraz sa k programom plánovaným na prázdniny oplatí zapísať, že futbalový kemp DAC nebude chýbať ani tento rok!
Všeobecné

Zábavný športový deň na strednej športovej škole

piatok 3.5.
Žiaci Spojenej školy – Špeciálnej materskej školy s vyučovacím jazykom maďarským, Špeciálnej základnej školy s vyučovacím jazykom maďarským a Praktickej školy s vyučovacím jazykom maďarským sa zúčastnili nevšedného športového dňa organizovaného na futbalovom ihrisku Strednej športovej školy.
Všeobecné

NOMINÁCIE SRU16

streda 1.5.
Tréner reprezentácie do 16 rokov Martin Žamba nominoval 20-členný tím na dva prípravné zápasy proti Severnému Macedónsku, ktoré sa uskutočnia na pôde súpera.
Všeobecné

Chalani z Miercurea Ciuc (maď. Csíkszereda) mali u nás sústredenie

piatok 23.2.
Začiatkom februára sa mladé talenty zo sikulského Székelyföld Labdarúgó Akadémia sa vydali na vzrušujúce dobrodružstvo a dorazili na niekoľkodňové sústredenie do Akadémie DAC.
Všeobecné

Mladý talent DAC Akadémie získal prestížne ocenenie

utorok 13.2.
Lukášovi Kováčovi, ktorý hrá v kategórii U10, odovzdal Slovenský futbalový zväz sklenenú kopačku za prvé miesto v kategórii Talent na Gale Grassroots.
Všeobecné

Veľký úspech na sálovom turnaji v Győrszentiváne!

streda 7.2.
4. februára prebiehali v Győrszentiváne naozaj vzrušujúce udalosti, kde tím DAC U11 podal vynikajúci výkon na sálovom turnaji.
Všeobecné

Nominácia U17

pondelok 5.2.
Tréner reprezentačnej sedemnástky Branislav Fodrek nominoval 20-členný káder na dva medzištátne zápasy v Nikózii proti domácemu Cypru.
Další stránky
123456>>