Archív správ

Všeobecné

VI. MOL Kukkonia Cup - štvrtý deň

sobota 9.10.
Výsledky záverečného dňa VI. ročníka MOL Kukkonia Cupu: o 5. miesto Ferencváros-Osijek 1:0, o 3. miesto DAC-Trnava 2:2 (na 11m 5:4), Bačka Topola-Puskás Akadémia 3:4. Autor: Cséfalvay Á.András.
Rozhovor

Video: Skončil sa VI. MOL Kukkonia Cup

sobota 9.10.
Štvordňový medzinárodný turnaj zhodnotili tréner DAC U19 Juraj Gombár a športový riaditeľ mládeže MOL Akadémie Krisztián Németh.
Všeobecné

Víťazom Puskás Akadémia, DAC bronzový

sobota 9.10.
Víťazom VI. MOL Kukkonia Cupu, medzinárodného turnaja pre kategóriu U19, sa stala Puskásova Akadémia, DAC skončil tentoraz tretí. Pozrite si kompletné výsledky turnaja!
Všeobecné

VI. MOL Kukkonia Cup - tretí deň

piatok 8.10.
Výsledky záverečného dňa skupinovej fázy VI. ročníka MOL Kukkonia Cupu: DAC-Osijek 3:1, Ferencváros-Bačka Topola 1:1. Program posledného dňa (9.10.2021): 10.00 o 5. miesto Ferencváros-Osijek, o 3. miesto DAC-Trnava, 11.30 finále Bačka Topola-Puskás Akadémia. Autor: Lelkes Ernő.
Všeobecné

Video: Dorastenecký turnaj v srdci Kukkonie

piatok 8.10.
VI. MOL Kukkonia Cup dnes pokračuje v našej Akadémii záverečnými stretnutiami skupinovej fázy a zajtra vyvrcholí súbojmi o konečné umiestnenie. Program - piatok 8.10.: 10.00 DAC-Osijek, 11.30 Ferencváros-Bačka Topola. Sobota 9.10.: 10.00 A3-B3, A2-B2, 11.30 finále. Príďte sa pozrieť na hviezdy budúcnosti, vstup je voľný!
Všeobecné

VI. MOL Kukkonia Cup - druhý deň

štvrtok 7.10.
Výsledky druhého hracieho dňa VI. ročníka MOL Kukkonia Cupu: Puskás Akadémia-Osijek 0:0, Trnava-Bačka Topola 0:1. Autor: Cséfalvay Á.András.
Všeobecné

VI. MOL Kukkonia Cup - prvý deň

štvrtok 7.10.
Výsledky úvodného dňa VI. ročníka MOL Kukkonia Cupu: DAC-Puskás Akadémia 0:4, Trnava-Ferencváros 4:1. Autor: Cséfalvay Á.András
Všeobecné

V Dunajskej Strede sa opäť stretnú budúce futbalové hviezdy nášho regiónu

utorok 5.10.
Od 6. do 10. októbra bude dunajskostredská MOL Akadémia opäť dejiskom mládežníckeho turnaja MOL Kukkonia Cup. Od stredy do soboty tohto týždňa zabojujú o prestížny pohár elitné tímy do 19 rokov z klubov zo Slovenska, Maďarska, Chorvátska a Srbska. Vstup je voľný.
Všeobecné

Program MOL Kukkonia Cup 2021

streda 29.9.
Po dvoch rokoch bude MOL Akadémia opäť dejiskom tradičného turnaja tímov do 19 rokov.
Klub

Mladých futbalistov regiónu podporuje Občianske združenie Kukkonia a MOL Akadémia

štvrtok 9.9.
Okresné futbalové súťaže prípraviek sa v auguste rozbehli pod novým názvom Kukkonia liga, pričom MOL Akadémia sa stala mentorom regionálnych líg.
Všeobecné

Futbalový tábor DAC - aj v roku 2021!

utorok 8.6.
Ukáž sa trénerom DAC-u! Spúšťame registráciu do tradičného futbalového tábora DAC, ktorý organizujeme pre dievčatá a chlapcov aj počas tohtoročných letných prázdnin!
Všeobecné

Vedúci akadémie DAC Michal Kuruc pokračuje v Šamoríne

pondelok 7.6.
Na jar doviedol ŠTK Šamorín k šiestemu miestu v druhej lige.
Všeobecné

Video: Šport posilňuje

piatok 4.6.
Šport posilňuje: V zdravom tele zdravý duch! 1 región, 26 základných škôl, stovky detí. Cieľom spoločného projektu Kukkonie, DAC a HC DAC -u je vrátiť športový život škôl do normálu. Naši tréneri sa v tomto týždni vybrali do Okoču a Kútnikov. O tejto iniciatíve nám porozprával športový riaditeľ žiackych kategórií MOL Akadémie Krisztián Németh.
Zápas

Náš tím do 15 rokov odohral medzinárodný zápas

utorok 30.3.
Namiesto klasického futbalového ihriska sa tentokrát stretli hráči DAC U15 s rovesníkmi DUKLA Praha online.
Rozhovor

Tréningový komplex ako mesto duchov. Deťom pomáhajú aspoň online tréningy

pondelok 29.3.
Koronavírus na Slovensku na dlhé mesiace zastavil aj mládežnícky šport. Kolektívne tréningy sú zakázané, deťom chýba pohyb i socializácia.O dopadoch pandémie na mládežnícky futbal sa zhovárala Titanilla Bőd, redaktorka Sportnetu s Krisztiánom Némethom, športovým riaditeľom mládeže MOL Football Academy.
Další stránky
123456>>