Napsütötte hétvége ragyogó eredményekkel

Beszámoló növendékeink hétvégi teljesítményéről.

A sort a legfiatalabbakkal kezdjük.Szerda koraeste U9-es növendékeinek 17:30 órakor Nyitra otthonában léptek pályára. A mérkőzés végén 1:3-as összesített végeredmény született, és a csapat győzelmi hangulatban utazhatott haza!

Az U14-esek hazai pályán fogadták a Privigyéből érkező csapatot. A mérkőzés folyamán összesen 8 gól esett: 4 a mi hálónkba, 4 pedig az ellenfélébe. Már a 3. percben bevettük a vendégek kapuját, mégpedig Oliver Timoránsky által. A 34. percben Angyal Lóránt folytatta a sorozatot. Az első félidő kiegyenlített, 2:2-es eredménnyel zárult. A második játékrészben Kalmár Dominik rúgta a harmadik gólunkat az 52. percben. Az utolsó, egyenlítő gólt Oliver Timoránsky szerezte, akinek ez volt a második találata a mérkőzésen.

Az U15-ösök múlt héten nem kevesebb mint egy tucat gólt rámoltak be a Lévának, s hogy ez a győzelmi lánc a hétvégén se szakadjon meg, ismét ragyogó eredményt produkáltak. Ezúttal 11-szer kellett a háta mögé nyúlni az ellenfél kapusának, ebből 7-szer az U15-ös szlovák válogatott játékosunk, Fehér Máté Roland talált be. Csapatkapitányunk, Majoros Dániel a 18. percben, Gajdošík Maxim a 19. percben, Peter Horváth a 27. és Rudolf Šulák az 51. percben kényszerítette kapitulálásra az ellenfelet. 8 veretlen mérkőzéssel és 22 ponttal állunk a tabella élén!

Az U19-esekre a múlt heti nagyszombati rangadó után ismét egy derbi várt, hiszen szombaton a pozsonyi Slovannal néztek szembe. A mérkőzés 15. percében a nemrégiben igazolt támadónk, Tarcsi Róbert volt eredményes, amire az ellenfél a 30. percben válaszolt. A hármas sípszó elhangzása után az eredményjelző 1:1-es végeredményt mutatott.

Az U13-as és U12-es csapatunk vasárnap Privigyére utazott. Mindkét együttes büszkén, győztes lelkülettel érkezett haza. Az U13-asok a 7. forduló után is veretlenek. Számlájukra 1 döntetlen és 6 győzelem írható. Az U12-esek 7-szer, míg az egy évvel idősebbek 5-ször találtak be. Csak így tovább, fiúk!

A felkészülési szakaszban szereplő csapataink U9, U10 és U11 a hétvégén egész napos tornán szerepeltek.