Všeobecné

Výsledky našich družstiev

Kezdjük a sort egy elsöprő sikerrel, melyet U13-asaink értek el szombaton a legnagyobb riválisunk, a pozsonyi Slovan ellen. Az égszínkékeket Horváth Péter, Csiba Richard (2), Németh Levente és Kukucs Dávid góljaival 5:1-re legyőztük. Bravó, fiúk! Az U12-es srácoknak most nem ment annyira, szintén a Slovannal játszottak, de 3:25-re kikaptak.

Az U14-esek szintén a fővárosiakkal szemben szenvedtek 6:1-es vereséget. Csapatunk gólját Vörös Dominik szerezte az 57. percben. Az U15-ös csapat viszont már szorosabb meccset vívott a Slovannal. 1:1 lett a végeredmény, gólunkat Andrej Zápražný lőtte. A srácok először vesztettek pontokat ebben a szezonban, de még ez is belefért, hiszen hat forduló után hárompontos előnnyel továbbra is a tabella élén állnak.

Ugyancsak döntetleneztek az U16-osok. A Zsolna ellen hazai pályán lejátszott mérkőzésen nem született találat. Az U17-es csapatunk viszont egy öngóllal szerzett vezetést a Zsolna ellen, ám a sárga-zöldek hat perccel a vége előtt egalizáltak, így alakult ki az 1:1-es végeredmény.

A legidősebb utánpótlásjátékosaink, az U19-esek ugyancsak a Zsolna ellen léptek pályára; ők viszont nem idehaza, hanem idegenben. A sárga-kék közül Tarcsi Robert volt eredményes, de végül nem mi hagytuk el győztesen a pályát.