Všeobecné

Tréneri o štvrtkových a o víkendových ligových zápasoch

Krátke zhodnotenie našich trénerov ohľadom ligových zápasov.

Slovan Bratislava U17 - DAC U17 4:1 (1:1)

László Szijjártó, tréner DAC U17: „Po dobrom štarte sa nám takmer okamžite podarilo získať vedenie. V prvom polčase sa však náš súper vyrovnal z priameho kopu. V druhom polčase domáci tím chcel viac vyhrať, a podarilo sa im streliť aj góly.”

Slovan Bratislava U16 - DAC U16 1:1 (0:0)

Igor Kiss, tréner DAC U16: „Hrali sme rýchly a kvalitný futbal a strelili sme pekný gól. Zakladali sme veľa útokov a mohli by sme streliť víťazný gól, ale to sa nám nepodarilo. Naši hráči podali naozaj dobrý výkon.”

DAC U15 - SDM Domino Bratislava U15 7:0 (5:0)

Vojtech Balla, tréner DAC U15: „Dá sa povedať, že zápas sme rozhodli za 10 minút. Stretnutie sme začali s veľkým odhodlaním. Postupne sme vypracovali veľa situácii a boli sme aj efektívni. Počas celého zápasu sme dominovali a hrali sme veľmi dobre. Teší ma výsledok, ukázaná hra a postoj mojich hráčov.”

DAC U14 - SDM Domino Bratislava U14 5:1 (2:0)

Tibor Ravasz, tréner DAC U14: „Hrali sme dobrý zápas proti dobrému súperovi. Snažili sme sa prinútiť nášho súpera, aby nemohol kombinovať, čo sme urobili väčšinu zápasu. Bohužiaľ, okrem nášho víťazstva došlo aj k vážnemu zraneniu a toto víťazstvo venujem v mene tímu Szárazovi Mišovi. Prajeme mu rýchle uzdravenie.“

FC Petržalka WU19 - DAC WU19 3:0 (0:0)

Dóra Horváth, trénerka DAC WU19: „Väčšinu prvého polčasu sme dominovali. O výsledku zápasu by sme mali rozhodnúť. Bohužiaľ sme nevyužili naše šance, takže prvý polčas skončila bez gólov. V druhom polčase sa všetko otočilo. Súper sa zobudil a my sme zostali v šatni ... Toto stretnutie nemôžem hodnotiť pozitívne. Potrebujeme už víťazstvo, aby sme získali trochu sebavedomia.”

FC Petržalka WU15 - DAC WU15 4:0 (1:0)

László Bögi, tréner DAC WU15: „Napriek prehre 4:0 som spokojný s naším výkonom. Dievčatá od prvej minúty tvrdo hrali a vyhrávali 75% duelov. Pred zápasom som ich požiadal, aby hľadali 1:1 situácie, pretože v tom môžeme byť úspešní. Využili sme rýchlych hráčov, ale mali by sme urobiť lepšie rozhodnutia pred súperovou bránou. Po strate lopty musíme na situáciu rýchlejšie reagovať a musíme byť rozhodnejší.”

Súvisiace správy

Všeobecné

Foto: Prvý tréning v novom roku

pred 3 pred x dňami