U19

1.liga U19, 9. kolo: FC DAC 1904 – MFK Dukla Banská Bystrica 5:2 (5:0)

Náš tím U19 zvíťazil v sobotu na domácej pôde nad Banskou Bystricou 5:2.

5.10.2019, sobota, 11.00

Strelci: 9. Piliar, 13. Veselovský, 14. Javro, 38. Gembický, 40. Javro – 50. Kostúr, 88. Šteiniger
Rozhodca: Kačenga – 50 divákov
DAC U19: Bénes – Szalma, Malý, Richnavský (46. Bögi), Piliar (82. Vass) – Veselovský, Gembický, Prášek (46. Mendez) – Javro, Phillips (75. Slebodník), Bari (46. Farkas).

Hodnotenie trénera

Michal Kuruc: „Zápas proti Banskej Bystrici môžeme rozdeliť na dva diametrálne odlišné polčasy. Prvý polčas bol z našej strany vynikajúci, za 15 minút sme našou útočnou hrou súpera úplne zaskočili. Viedli sme 3:0, potom prišlo menšie uspokojenie, zníženie tempa a neskôr sme opäť zapli a polčas vyhrali 5:0. Do druhého polčasu sme dali priestor naraz trom hráčom z lavičky. Druhý polčas bol úplne rozdielny, nezačali sme aktívne. Nechali sme čas a priestor súperovi a im sa podarilo do piatich minút dať gól. Nefungovala nám organizácia hry, ani náš spôsob ofenzívnej hry. Po zápase som pochválil hráčov za výsledok a za prvý polčas.”